Farár

JCDr. ThDr. Miloš Kohútek, PhD.

ord.      18.06.2000

19.06.2000       kaplán      Sereď
24.06.2000       primície Stupava
01.07.2001       kaplán      Bratislava-Rača
22.03.2002       administrátor      Bratislava-Rača
01.07.2009       farár      Myjava
01.08.2009       školský dekan – dekanát Senica
01.07.2016       farár      Malacky
01.08.2016  – 30.06.2017     excurrendo Studienka
01.07.2018      farár Brodské

Sudca metropolitného tribunálu

Predchodca:

01..07.2006 – 30.06.2018     Mgr. Peter Krajčík, farár